Usługi stolarskie

Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym ze sprzętem renomowanych producentów takich jak SCHELLING, OTT, IMA czy HOMAG. Operacje wykonywane na pilarkach, okleiniarkach oraz centrach obróbczych wsparte są działaniem rzetelnych i doświadczonych pracowników – wyspecjalizowanych operatorów i stolarzy. Gwarantujemy szybką realizację zleceń na usługi stolarskie, zachowując maksymalną jakość i precyzję wykonania. Elementy przechodzą kontrolę jakości po każdym z trzech etapów produkcji, a każde zamówienie jest gotowe na czas oraz zostaje odpowiednio zabezpieczone do transportu.

Cięcie płyt i blatów – dodatkowe usługi stolarskie

Precyzyjne docinanie na wymiar płyt meblowych to obecnie tylko jedna z wielu świadczonych przez nas usług. Możemy zaproponować również m.in. docinanie blatów kuchennych, łączenie pod kątem oraz wykonywanie otworów pod płytę grzewczą czy zlewozmywak. Wszystkie usługi stolarskie wykonujemy kompleksowo, zapewniając przy tym profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą Państwu swoją fachową pomocą. Zajmujemy się docinaniem płyt meblowych:

  • laminowanych, MDF, HDF, wiórowych,
  • budowlanych: OSB, pilśniowych,
  • a także sklejek.

Docinanie na wymiar blatów kuchennych, łączenie pod kątem oraz wykonywanie otworów pod płytę grzewczą i zlewozmywak.

 

Okleinowanie krawędzi

Okleinowanie płyt meblowych i blatów kuchennych wykonujemy obrzeżem ABS, PCV, HPL oraz fornir naturalnym. Oklejamy płaszczyzny prostoliniowe i krzywoliniowe. Idealną precyzję okleinowania oraz powtarzalność jego rezultatów zapewniamy dzięki zastosowaniu wstępnego frezowania krawędzi w okleiniarkach. Tego typu usługi stolarskie wykonujemy również na specjalne zamówienie naszych klientów. U dołu strony znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje kontaktowe – zapraszamy po wsparcie do działu technicznego.

 

Centrum obróbcze

Wykonujemy usługi CNC, które gwarantują wysoką jakość oraz precyzję. Oferujemy frezowanie płaszczyzn, wiercenie otworów w pionie i poziomie, frezowanie uchwytów, oklejanie krzywoliniowe oraz indywidualnych projektów klienta. Posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria CNC narzędzia CNC, które pozwalają nam działać szybko i skutecznie. Zlecenia na przygotowanie formatek przyjmowane są zarówno drogą tradycyjną, jak i przez internet. Umożliwia to aplikacja eRozrys, która usprawnia i przyśpiesza procedurę wykonania. Zamówienia są przyjmowane 24h na dobę.

 

Fronty frezowane oraz panele 3D

Wychodząc naprzeciw wymaganiom asortymentowym stawianym przez naszych klientów,
stworzyliśmy kolekcję frontów meblowych „Heban” (pobierz Katalog lub Katalog do druku). Fronty oferujemy w wersji lakierowanej lub w formie półproduktu – surowych, frezowanych formatek przygotowanych do lakierowania. Wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz krótkie
terminy realizacji sprawiają, że nasz nowy produkt wyróżnia się spośród frontów dostępnych na rynku. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.

Po dokładne informacje zapraszamy do kontaktu z działem technicznym. tel. 515 984 861 e-mail: fronty@heban.pl

 

Ploter

W naszym parku maszynowym posiadamy również nowe centrum obróbcze typu ploter, które jest rozwiązaniem w pełni odpowiadającym na potrzeby kompleksowej obróbki w zakresie nestingu płyty meblowej, MDF, HDF, CDF. Dzięki niemu mamy możliwość frezowania dużych powierzchni (X do 4300mm, Y do 2205mm). Wprowadziliśmy również możliwość optymalizacji gotowych elementów krzywoliniowych- znacząco zmniejsza to straty materiałowe podczas obróbki oraz przyspieszyło czas pracy. Jesteśmy otwarci zarówno na małe jak i duże realizacje, ciekawe współprace i wymagające projekty.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.