Firma

Firma Heban powstała w styczniu 1997 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne – własność prywatna małżeństwa Grażyny i Zbigniewa Waś. Od początku swojej działalności dysponowaliśmy obiektem handlowym o powierzchni 1000 mkw., a w roku 1998 powstała zmodernizowana stolarnia o powierzchni 1200 mkw. W kolejnych latach inwestowaliśmy w dalszy rozwój firmy, co przełożyło się na wysokie obroty i doskonałe wyniki finansowe.

Dzięki zmodyfikowaniu struktury firmy i zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry pracowników, firma Heban ugruntowała swoją pozycję i stała się ceniona na lokalnym rynku. Przetrwaliśmy konfrontację z konkurencją opartą na zagranicznym kapitale. Zrównoważony rozwój i sukcesy sprawiły, że firma zyskała uznanie i stała się przedstawicielem znanych marek, takich jak Kronopol, Blum, Rejs, Laguna, Schilsner, Ottimo, Gamet, Nomet, Peka, Kessebohmer, Thermoplast, FGV, Spax, Rehau, Sisso, Siro, MCJ, Altori, Skoff. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami oferujemy szeroką gamę produktów dla branży meblowej o najwyższej jakości.

Ważnym momentem w historii firmy było otwarcie w 2000 działu mebli ekskluzywnych, dzięki czemu Heban zaczął być kojarzony z najpiękniejszymi meblami włoskimi, hiszpańskimi i niemieckimi. W kolejnym roku firma rozpoczęła produkcję mebli kuchennych na wymiar, zapewniając klientom pomoc w projektowaniu, solidne wykonanie i montaż w miejscu docelowym. Tym samym firma może zaoferować pełną obsługę w zakresie wyposażenia wnętrz. Poszerzanie działalności firmy wymagało rozbudowania części magazynowo-handlowej, która w roku 2009 została powiększyła się o 3000 mkw. Dzięki temu Heban stał się jedynym tak dużym salonem kompleksowego wyposażenia wnętrz w Polsce, dysponującym aż 4000 mkw. ekspozycji, gdzie zaaranżowano salony, jadalnie, sypialnie, gabinety, kuchnie i pokoje dziecięce oraz wyeksponowano akcesoria meblowe, takie jak uchwyty, oświetlenie, prowadnice, wyposażenie szaf oraz blaty kuchenne. Firma Heban cały czas się rozwija i nie zwalnia kroku. W 2013 roku powstała filii w Sękocinie Starym, oferująca materiały i akcesoria do produkcji mebli.

W 2019 roku oddaliśmy do użytku nowoczesną halę magazynowo-usługową, która znajduje się w Majdanie. Całkowita powierzchnia hali wynosi 4500 mkw. Dzięki tej inwestycji spółka zyskała dodatkową przestrzeń produkcyjną o powierzchni 1500 mkw, gdzie znajdzie się nowoczesny park maszyn.

Firma to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim ludzie – takim mottem kierujemy się w naszej firmie. Dzięki naszym pracownikom, ich zaangażowaniu, kompetencjom i kreatywności udało się zbudować profesjonalny zespół ludzi.

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.