Kontakt

MATERIAŁY I AKCESORIA DO PRODUKCJI MEBLI

„HEBAN” SP. Z O.O. SP. K.
ul. Trakt Brzeski 73
05-077 Warszawa (Wesoła)
Centrala tel. (22) 773 29 99
e-mail: heban@heban.pl

Godziny otwarcia

Dział sprzedaży:
Pon-Pt: 7-17
Sob: 8-15

Magazyn płyty
pon-pt:  7 – 16
sob: nieczynne

Oddział Sękocin Stary
al. Krakowska 82
tel/fax (22) 728 12 70
e-mail: sekocin@heban.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8-17

Majdan – Magazyn/Produkcja
ul. Trasa Lubelska 79
05-462 Majdan
tel. 515 984 861

 

Godziny otwarcia:

Dział sprzedaży:
Pon-Pt: 8-16

Magazyn płyty:
tel: 534 568 221
Pon-Pt: 7-17
Sob: 8-15

Jak dojechać?


SPRZEDAŻ

DETAL
e-mail: detal@heban.pl

KIEROWNIK DZIAŁU

Elżbieta Rusak
tel.: 534 175 555
e-mail: rusak@heban.pl

Grażyna Wikieł
tel.: (22) 760 89 34

Paweł Ładno
tel.: (22) 760 89 10

Barbara Prządka
tel.: (22) 760 89 03

Damian Dziewulski
tel.: (22) 760 89 18

HURT I LOGISTYKA

e-mail: hurt@heban.pl

Bożena Klukiewicz
Tel.: (22) 760 89 16

Łukasz Ołtarzewski
tel.: (22) 760 89 21

USŁUGI CNC

Tel: 515 984 861
Email: fronty@heban.pl

HANDLOWCY

Mirosław Dusza
tel kom.: 607 607 609
e-mail: dusza@heban.pl

Tomasz Truszkowski
tel kom.: 601 067 305
e-mail: truszkowski@heban.pl

Łukasz Konowrocki
tel kom.: 732 835 444
e-mail: konowrocki@heban.pl

Monika Czapska
tel kom.: 570 704 170
e-mail: czapska@heban.pl

STOLARNIA WESOŁA

Damian Sowiński
tel.: (22) 760 89 06
e-mail: stolarnia@heban.pl

Reklamacje usług stolarskich
e-mail: reklamacje@heban.pl

STOLARNIA MAJDAN

Jakub Lewandowski
tel.: (22) 570 702 870
e-mail: stolarnia.majdan@heban.pl


ZAOPATRZENIE

KIEROWNIK DZIAŁU
Mirosław Hercan
tel.: (22) 760 89 02
e-mail: miroslaw.hercan@heban.pl

Stanisław Augustyniak

Tel.: (22) 760 89 19
e-mail: zaopatrzenie@heban.pl


MAGAZYN AKCESORIA

Magazynier dyżurny
tel.: (22) 760 89 11

Marek Głodek
tel.: (22) 760 89 31
e-mail: glodek@heban.pl

Arkadiusz Sasanka
tel.: (22) 760 89 05
e-mail: sasanka@heban.pl


DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Księgowość
tel.: (22) 760 89 07
e-mail: ksiegowosc@heban.pl

Kadry
tel.: (22) 760 89 33
e-mail: kadry@heban.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.