Peka

Heban jest autoryzowanym partnerem firmy PEKA, która jest jednym z pionierów w dziedzinie wyciągów wysokich, systemów podblatowych oraz rozwiązań do szafek narożnych i koszy na śmieci.

1996 rok to początek obecności PEKA na polskim rynku, ale również początek firmy HEBAN.

PEKA oferuje najwyższej jakości wyposażenie do mebli kuchennych, łazienkowych, garderobianych oraz biurowych. Jest ekspertem w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie żywności, naczyń kuchennych, małego sprzętu AGD i innych przedmiotów niezbędnych w każdym domu.

W swojej ofercie PEKA posiada produkty renomowanych zachodnioeuropejskich firm. Wszystkie produkty dotyczą tego samego segmentu mebli. Są one kompatybilne, idealnie się dopełniają. W jednej kuchni może się znaleźć system narożny Magic-Corner, produkowany przez szwajcarską firmę Peka oraz wysokie cargo Tandem, wytwarzane przez niemiecką firmę Kesseböhmer. Świetnym uzupełnieniem kuchni jest doposażenie szuflad w maty i wkłady na sztućce firmy Agoform oraz kosze na śmieci firmy Wesco. W naszej ofercie znajdują się również systemy mocowania drzwi drewnianych stosowane przede wszystkim w garderobach i szafach wolnostojących szwajcarskiej firmy Hawa. Dodatkowo meble w kuchni mogą być wykończone uchwytami czy elementami oświetlenia Led produkowanymi przez niemiecką firmę Schüco. Staranny dobór partnerów, z którymi współpracujemy, pozwala nam oferować urozmaicony asortyment, dający wymierny efekt w zaprojektowanym wnętrzu.

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.