Usługi stolarskie

Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym renomowanych niemieckich producentów takich jak SCHELLING, OTT czy HOMAG. Operacje wykonywane na pilarkach, okleiniarkach oraz centrum obróbczym wsparte są działaniem rzetelnych i doświadczonych stolarzy. Gwarantuje to szybką realizację zleceń przy zachowaniu maksymalnej jakości i precyzji wykonania. Elementy przechodzą kontrolę jakości po każdym z trzech etapów produkcji. Każde zamówienie jest gotowe na czas i odpowiednio zabezpieczone do transportu.

Cięcie płyt i blatów

Docinanie na wymiar płyt meblowych:

  • laminowanych, MDF, HDF, wiórowych,
  • budowlanych: OSB, pilśniowych,
  • a także sklejek.

Docinanie na wymiar blatów kuchennych, łączenie pod kątem oraz wykonywanie otworów pod płytę grzewczą i zlewozmywak.

 

Okleinowanie krawędzi

Okleinowanie płyt meblowych i blatów kuchennych obrzeżem ABS, PCV i naturalnym. Oklejamy płaszczyzny prostoliniowe i krzywoliniowe.

Idealna precyzję okleinowania oraz powtarzalność zapewniamy dzięki zastosowaniu wstępnego frezowania krawędzi w okleiniarkach.

 

Centrum obróbcze

Wykonujemy usługi CNC, które gwarantują wysoką jakość, precyzję.

Oferujemy frezowanie płaszczyzn, wiercenie otworów w pionie i poziomie, frezowanie uchwytów, oklejanie krzywoliniowe oraz indywidualnych projektów Klienta.

Zlecenia na przygotowanie formatek przyjmowane są drogą tradycyjną jak i przez internet. Umożliwia to aplikacja eRozrys, która usprawnia i przyśpiesza procedurę wykonania, a zamówienia są przyjmowane 24 h na dobę.

 

Fronty frezowane oraz panele 3D

Wychodząc naprzeciw wymaganiom asortymentowym stawianym przez naszych klientów stworzyliśmy kolekcję frontów meblowych „Heban” (pobierz Katalog lub Katalog do druku). Fronty oferujemy w wersji lakierowanej lub w formie półproduktu – surowych, frezowanych formatek przygotowanych do lakierowania. Wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz krótkie terminy realizacji sprawiają, że nasz nowy produkt wyróżnia się spośród frontów dostępnych na rynku. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.

Po dokładne informacje zapraszamy do kontaktu z działem technicznym. tel. 515 984 861 e-mail: fronty@heban.pl

 

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.