Kontakt

MATERIAŁY I AKCESORIA DO PRODUKCJI MEBLI

„HEBAN” SP. Z O.O. SP. K.
ul. Trakt Brzeski 73
05-077 Warszawa (Wesoła)
Centrala tel. (22) 773 29 99
e-mail: heban@heban.pl
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 7-19
Sob: 8-15

Oddział Sękocin Stary
al. Krakowska 82
tel/fax (22) 728 12 70
e-mail: sekocin@heban.pl
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8-17


SPRZEDAŻ

fax. (22) 760 89 13

DETAL
e-mail: detal@heban.pl

KIEROWNIK DZIAŁU

Piotr Izdebski
tel.: (22) 760 89 15
e-mail: piotr.izdebski@heban.pl

Marcin Wieczorek
tel.: (22) 760 89 04

Grażyna Wikieł
tel.: (22) 760 89 34

Paweł Ładno
tel.: (22) 760 89 10

Barbara Prządka
tel.: (22) 760 89 03

Damian Dziewulski
tel.: (22) 760 89 18

HURT I LOGISTYKA

e-mail: hurt@heban.pl

fax. (22) 760 89 13

Bożena Klukiewicz
Tel.: (22) 760 89 16

Łukasz Ołtarzewski
tel.: (22) 760 89 21

USŁUGI CNC

Tel.:(22) 760 89 39

Adrian Kryczka
e-mail: kryczka@heban.pl

HANDLOWCY

Mirosław Dusza
tel kom.: 607 607 609
e-mail: dusza@heban.pl

Elżbieta Rusak
tel kom.: 534 175 555
e-mail: rusak@heban.pl

Tomasz Truszkowski
tel kom.: 601 067 305
e-mail: truszkowski@heban.pl

Łukasz Konowrocki
tel kom.: 732 835 444
e-mail: konowrocki@heban.pl

Monika Czapska
tel kom.: 570 704 170
e-mail: czapska@heban.pl

STOLARNIA

Roman Prządka
tel.: (22) 760 89 06

Bogusław Markowski
tel.: (22) 760 89 22


ZAOPATRZENIE

fax. +48 22 760 89 12

KIEROWNIK DZIAŁU
Mirosław Hercan
tel.: (22) 760 89 02
e-mail: miroslaw.hercan@heban.pl

Cezary Kacperek
Tel.: (22) 760 89 19
e-mail: kacperek@heban.pl


MAGAZYN AKCESORIA

Magazynier dyżurny
tel.: (22) 760 89 11

Krzysztof Banaszek
tel.: (22) 760 89 05
e-mail: banaszek@heban.pl

Marek Głodek
tel.: (22) 760 89 31
e-mail: glodek@heban.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.