O firmie heban

Firma "HEBAN" rozpoczęła swą działalność w styczniu 1997 r. Mieści się w Warszawie, przy Trakcie Brzeskim 73. Majątek firmy to własność prywatna wspólników, małżeństwa Grażyny i Zbigniewa Waś.

Od początku funkcjonowania przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe zaopatrywanie branży meblowej i sprzedaż artykułów wyposażenia wnętrz budynków użyteczności publicznej i mieszkalnych. Firma prowadzi również kompleksowe usługi stolarskie, między innymi cięcie formatek na wymiar, oklejanie wąskich krawędzi, wycinanie łuków, skosów itp.

Na początku firma dysponowała obiektem handlowym o powierzchni użytkowej 1.000 m² w grudniu 1998 r. zakończona została budowa nowego obiektu oraz modernizacja stolarni o powierzchni 1.200 m². Przez olejne 3 lata funkcjonowania wszystkie wypracowane przez "HEBAN" środki finansowe były lokowane w inwestycjach, co kilkakrotnie zwiększyło kapitał trwały i obroty firmy.

Wysokie wyniki finansowe za rok 1998 r. spowodowały obowiązek przejścia firmy na księgi handlowe. Dokonano restrukturyzacji zatrudnienia (m.in. zwiększono liczbę pracowników o 250 %), zmodyfikowano strukturę organizacyjną firmy zasilając etatowych pracowników fachowcami z zewnątrz.

"HEBAN" stał się firmą atrakcyjną na lokalnym rynku; przetrwał konfrontację z konkurencją, także opartą na zagranicznym kapitale. Działalność firmy doceniają też nasi partnerzy, ”HEBAN” zostaje przedstawicielem takich marek jak Kronopol, Blum, Rejs, Laguna, Schilsner, Ottimo, Gamet, Nomet, Peka, Kessebohmer, Thermoplast, FGV, Spax, Rehau, Sisso, Siro, MCJ, Altori, Skoff.

W 2000 roku otworzono nowy oddział w Białej Podlaskiej, który w krótkim czasie zaczął przynosić dodatnie efekty finansowe; zapewnił firmie stałych klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Kontynuując rozbudowę firmy w 2000 roku powstaje również nowy dział „meble ekskluzywne”. Od tego momentu jesteśmy kojarzeni również z najpiękniejszymi kolekcjami mebli Włoskich, a w niedługim czasie także Hiszpańskich i Niemieckich.

W 2001 roku uruchomiliśmy produkcję mebli kuchennych na wymiar, zapewniając naszym klientom pełną obsługę w tym zakresie począwszy od profesjonalnej pomocy przy projekcie poprzez solidne wykonanie po montażu w domu klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w 2008 roku powstaje nowa hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 1000 m².

W roku 2009 oddajemy do użytku dobudowaną część magazynowo-handlową o powierzchni 3000 m² z czego 2000 m² to ekspozycja mebli a pozostały 1000 m² to magazyn wysokiego składowania na akcesoria meblowe.

Na rok 2010 przewidywane jest otwarcie 800 m² ekspozycji niepowtarzalnych kuchni, lidera na Włoskim rynku mebli kuchennych firmy Stosa Cucine.

Dzięki tym inwestycjom firma „HEBAN” stała się jedynym tak dużym salonem kompleksowego wyposażenia wnętrz w Polsce, posiadającym 4000 m² ekspozycji z ponad 150-ma aranżacjami sypialni, jadalni, living roomów, gabinetów, pokojów dziecięcych, i kuchni zaprojektowanych przez najlepszych światowych projektantów, oraz 1000m² ekspozycji drobnych akcesoriów meblowych typu uchwyty, oświetlenie, prowadnice, carga, wyposażenie do szaf, jak również blatów kuchennych, płyt laminowanych i fornirowanych.

Wielokierunkowe i wielopłaszczyznowe działania całego zespołu firmy "HEBAN" tworzą przedsiębiorstwo na miarę XXI wieku; sprawne, kreatywne, odporne na zagrożenia, przyjazne dla producentów i odbiorców. Firmę spełniającą oczekiwania i zaspokajającą gusta Klientów.

Heban © All Rights Reserved; obsługa: AZ-Program